Hakkımızda

Modern Mimari Yapılar şirketimiz, 2002 yılında kurulmuştur. Günümüzde Alarmlı güvenlik sistemleri ve sineklik malzemeleri üretmekteyiz. Yurtiçinde tüm Türkiye’ye hitap etmekteyiz. Uluslararası alanda da başarılı olan ürünlerimizin, 23 ülkeye ihracını gerçekleştirmekteyiz.

Şuan ki önceliğimiz yeni ürettiğimiz ürünleri hem Türkiye hem de Dünya piyasalarında tanıtmak.

01

Alarmlı Güvenlik Kilidi

Pencere ve giriş kapılarına takıldığı taktirde zorlama durumunda alarm devreye girer, dolayısı ile konut sakinleri alarmın çalmasından dolayı uyarılır ve hırsızın açması engellenir.

02

Pet Sineklik

Yeni özel pet tül evcil dostlarımız düşünülerek üretilmiştir. Paslanmayan ve yırtılmayan pet tül ile hem sineklerden korunup hem de evcil dostlarımızın güvenliğini sağlamış oluruz.

03

Plise Sineklik

Akordeon şeklinde katlanan tül sayesinde sineklik açık durumda iken görüntü bozulmaz. Montajı son derece kolay olup kullanım şartlarına uygun kullanıldığı taktirde uzun ömürlüdür.

04

Alüminyum Profiller

Sineklik alüminyum profillerini, cam balkon ve diğer sistemlerin profillerini firmamızdan uygun fiyata tedarik edebilirsiniz. Şehirdışı siparişleri ambar ile gönderilmektedir.

05

Sineklik Malzemeleri

Menteşeli ve sabit sineklik sisteminin tülü ve aksesuarları ; plise tül, plise ip, yapışkanlı şerit ve diğer plise aksesuarları, pet tülü ürünleri satışımız mevcuttur.Şehirdışı siparişleri anlaşmalı kargo ile gönderilir.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Menü